«УКРАЇНА-ТУРЕЧЧИНА. ДІЛОВЕ ПАРТНЕРСТВО БЕЗ КОРДОНІВ»
2019-12-16
ЄБРР ОЧІКУЄ РЕКОРДНОГО ОБСЯГУ ІНВЕСТИЦІЙ В УКРАЇНУ
2019-12-17

«Дочка» Google купила британського розробника технологій для навчання безпілотних авто

Розробник безпілотних машин Waymo («дочка» Alphabet) купив британський стартап Latent Logic, який розробив систему «імітаційного навчання» автономних транспортних засобів. Про це повідомляє Forbes.

Latent Logic була заснована в 2017 році на факультеті комп’ютерних наук Оксфордського університету в Британії. Стартап – одна з небагатьох компаній, яка займається розробкою систем, які можуть навчати безпілотні автівки. Але в той же час, які декілька платформ машинного навчання використовують навчання з підкріпленням для навчання автономних систем кермування, Latent Logic застосує імітаційне навчання.

В начальних середовищах інженер, який контролює автівку, відзначає правильне її поводження, коли система працює коректно, щоб наступного разу вона знала як діяти. Але усі ситуації різні, а реальний світ – непередбачуваний. У підкріплюючого навчання є низка недоліків. Latent Logic використовує дані, зібрані з відеокамер, і аналізує їх для розробки політик, які імітують реалістичні моделі поведінки людей на дорозі. Імітуючи поведінку людей, Latent Logic прагне до реалістичної, а не ідеальної поведінки.

Завдяки досвіду і технологіям Latent Logic, Waymo зможе більш ефективно використовувати дані,зібрані з понад 10 млн миль, які проїхав його автопарк з 600 самохідних транспортних засобів, і покращити середовище моделювання.

Жодних фінансових подробиць про угоду розкрито не було. Latent Logic продовжить роботу в Оксфорді у складі дослідницької групи і є першим європейським інженерним центром Waymo.

Деталі за посиланням: https://mind.ua/…