Звернення в.о. голови правління ДІФКУ Шкуракова Сергія Олександровича
2020-03-23
Інноваційна розробка «УКРВОДОКАНАЛПРОЕКТ» для протидії поширенню пандемії Covid-19
2020-04-03

Державна інноваційна фінансово-кредитна установа сприяє ефективній протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції Covid-19

Державна інноваційна фінансово-кредитна установа сприяє ефективній протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції Covid-19.

​Саме тому 01 квітня 2020 року в.о. Голови правління Сергій Шкураков та представник ТОВ Науково-дослідного та проектно-вишукувального інституту «УКРВОДОКАНАЛПРОЕКТ» Костянтин Загороднюк підписали Меморандум про співпрацю та взаєморозуміння задля створення ефективних основ розвитку двостороннього співробітництва.

​“Адже унікальний, на сьогоднішній день, комплекс заходів, які пропонують винахідники, є основою для протидії поширення пандемії”, – підкреслює Сергій Шкураков.

​Усі засоби, які необхідні для імплементації превентивного комплексу заходів, який є НОУ-ХАУ команди винахідників, пройшли необхідні перевірки щодо ефективності та безпеки і знаходяться на фінальному етапі сертифікації.

​Імплементація спеціальних заходів включає активне знищення збудників на шляху їх передачі від хворої до здорової людини:

  • дезінфекцію повітря в приміщеннях аерозольним способом в присутності людей (з цією метою використовуються спеціальні водні розчини активного діоксиду хлору, що розпилюється аерозольними генераторами);
  • знезараження рук, побутових предметів, інвентаря, поверхонь сумішшю полі- та низькомолекулярних електролітів («Препарат Мікростат ТМ», що пропонується з цією метою, має ефективну дію та тривалий період післядії).
  • використання ефективних засобів захисту (наприклад, маски, повітряні, автомобільні, промислові, побутові фільтри для очищення та дезінфекції води та повітря) на основі матеріалу паперового фільтрувального комбінованого із знезаражуючими властивостями.

Комплексна імплементація вказаних заходів забезпечить постійне підтримання належного рівня біологічної безпеки у найбільш важливих службових приміщеннях та максимально можливу стабільність роботи ключових для життєзабезпечення країни підприємств.

Доречі, під час підписання меморандуму використовувався увесь розроблений комплекс інноваційної продукції.

Сьогоднішні реалії вимагають дотримуватись умов суворого карантину та щоденного використання превентивних заходів та відповідних засобів.

Державна інноваційна фінансово-кредитна установа висловлює подяку нашим партнерам з Науково-дослідного інституту за важливий та ефективний вклад у боротьбі з розповсюдженням вірусних інфекцій та захист кожного з нас! Лише координування спільних зусиль дасть ефективний результат!

Довідка:

* Державна інноваційна фінансово-кредитна установа (ДІФКУ) утворена з метою здійснення фінансової підтримки інноваційної діяльності суб’єктів господарювання різних форм власності, а також залучення вітчизняних та іноземних інвестицій для розвитку реального сектору економіки, підвищення вітчизняного потенціалу з експорту продукції, що виробляється на підприємствах галузей національної економіки, захисту та підтримки національного товаровиробника.

*ТОВ Науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут «УКРВОДОКАНАЛПРОЕКТ» пропонує повний комплекс послуг з вирішення питань водопостачання, водовідведення, утилізації та переробки відходів тваринництва і харчової промисловості будь-якої складності, працює над вирішенням інженерних питань промислової гідротехніки, охорони водних ресурсів країни, займається розробкою якісної проектної документації для будівництва надійних та безпечних в експлуатації об’єктів, реконструкції та модернізації існуючих об’єктів ЖКГ.