НОВИЙ БРЕНД УКРАЇНСЬКОГО АВТОПРОМУ!
2019-10-08
РОЗВИТОК ІННОВАЦІЙНИХ ОБОРОННИХ ТЕХНОЛОГІЙ В УКРАЇНІ З ДІФКУ
2019-10-10

В європейському офісі ООН презентовано наявні державні програми для підтримки та розвитку інновацій в Україні

Cпеціалізована установа Організації Об’єднаних Націй UNIDO – United Nations Industrial Development Organization спільно з Державною інноваційною фінансово-кредитною установою сприяє інноваційному промисловому розвитку з метою скорочення масштабів убогості, всеосяжної глобалізації та екологічної стійкості.
Володимир Ставнюк – голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи у складі української делегації у Відні на глобальній події The Global Cleantech Innovation Programme for SMEs in Ukraine в центральному європейському офісі ООН презентував наявні державні програми для підтримки та розвитку інновацій в Україні.

На міжнародній арені у Відні Україну представили: голова правління ДІФКУ Володимир Ставнюк, начальник відділу міжнародної діяльності Тетяна Ціленко, Національні експерти програми UNIDO Iгор Кирильчук та Тетяна Мазаєва.
Під час GCIP Форуму у панельній сесії Innovation dialogue Володимир Ставнюк розповів про наявні державні програми в Україні для підтримки та розвитку стартапів, інноваційних та інвестиційних проектів в Україні. Також Володимир Ставнюк розповів про фінансовові інструменти від Державної інноваційної фінансово-кредитної установи для реалізації українських проектів спільно з інноземними інвесторами. Адже, відповідно до Закону України «Про інноваційну діяльність» Кабінет Міністрів України створює Державну інноваційну фінансово-кредитну установу для здійснення фінансової підтримки інноваційної діяльності суб’єктів господарювання різних форм власності. Метою ДІФКУ є залучення вітчизняних та іноземних інвестицій для розвитку реального сектору економіки, підвищення вітчизняного потенціалу з експорту продукції, що виробляється на підприємствах галузей національної економіки, захисту та підтримки національного товаровиробника.
У панельній сесії також брали участь представники Республіки Молдова, Казахстану, ПАР.

Програму The Global Cleantech Innovation Programme for SMEs in Ukraine e від UNIDO – United Nations Industrial Development Organization запущено у 2019 р. і Державна інноваційна фінансово-кредитна установа виступає її офіційним партнером.
Метою GCIP Форуму є презентація поточного стану GCIP тренінгу в Україні та представлення відібраних проектів у сфері чистих технологій від України, що пройшли тренінг програми.

Нагадаємо, що в рамках Програми GCIP для малих та середніх підприємців в Україні, де партнером в особі Держави виступає Державна інноваційна фінансово-кредитна установа, надійшли 82 заявки на участь у конкурсі і саме сьогодні четверо півфіналістів презентували свої технологічні рішення! Ми щиро вболіваємо за наших винахідників і бажаємо їм стати прикладом успішно реалізованих та комерціалізованих винаходів, впевнені, що завдяки підтримці GCIP від UNIDO в Україні та ДІФКУ, побажання стануть реальністю!

Державна інноваційна фінансово-кредитна установа з партнерами UNIDO – United Nations Industrial Development Organization просувають інноваційну і підприємницьку екосистему шляхом виявлення, розвитку та підтримки інноваторів і підприємців у сфері чистих технологій; стимулюють інвестиції для підтримки і прискорення підприємців в напрямку розробки та комерціалізації їх інноваційних ідей; фінансово підтримують МСП та інноваційне підприємництво.
Партнерські відносини і тісна співпраця з усіма національними та міжнародними зацікавленими сторонами мають вирішальне значення для максимізації синергізму і обміну знаннями, передовим досвідом, які можуть допомогти в підвищенні вкладу стартапів, інноваційних проектів в усіх сферах життєдіяльності, одночасно підвищуючи продуктивність і генеруючи зростання і добробут нашої України.

Місія Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (UNIDO), викладена в Лімській декларації, прийнятій на п’ятнадцятій сесії Генеральної конференції ЮНІДО в 2013 році, полягає в заохоченні і прискоренні інклюзивного та сталого промислового розвитку ( inclusive and sustainable industrial development) (ISID) в державах-членах.
Відповідно, програмна спрямованість Організації структурована, як докладно викладено в Рамковій програмі Середньостроковій програми на 2018-2021 роки, за чотирма стратегічними пріоритетами:
– Створення загального процвітання
– Просування економічної конкурентоспроможності
– Охорона навколишнього середовища
– Зміцнення знань і інститутів

Одним з основних завдань Державної інноваційної фінансово-кредитної установи є налагодження співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями, урядовими та неурядовими організаціями іноземних держав з питань залучення фінансових ресурсів в економіку України і реалізація спільних інноваційних та інвестиційних проектів і програм.