Підписано Меморандуму між Державна інноваційна фінансово-кредитна установа, ТзОВ «Сократ Девелопмент» та CARIS Corp., про проект зі створення інфраструктури для електромобілів
2019-11-06
В рамках IV Міжнародного Форуму Innovation Market відбувся конкурс інноваційних проектів
2019-11-07

В рамках міжнародного форуму Innovation Market 2019 відбулась панельна дискусія “Джерела фінансування інноваційних проектів”

Сьогодні 06.11.2019 року Володимир Ставнюк – голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи взяв участь у панельній дискусії “Джерела фінансування інноваційних проектів”, яка відбулась в рамках міжнародного форуму Innovation Market 2019.

Яна Підлісна – начальник відділу комунікацій та стратегії розвитку ДІФКУ виступила модераторкою панельної дискусії, яка стосувалась найважливіших питань у розрізі інвестиційної діяльності та інноваційного потенціалу країни. Також на дискусію були запрошені провідні експерти у сфері маркетингових стратегій, ринку інвестицій та інновацій, представники державного сектору, експерти у сфері краундфандінгу – Данило Білак, Ілля Пономарьов, Олександр Сорока, Володимир Куксін, Валерій Безус, Володимир Гуріненко.

Основними питаннями для обговорення були аспекти державного фінансування інноваційної діяльності та його інструменти, ризики інноваційної діяльності, механізми залучення джерел фінансування, інструменти реалізації інноваційних проектів, взаємодія держави та бізнесу, а також обговорення найефективніших джерел фінансування проектів та стартапів.
Під час виступу на панельній дискусії Володимир Ставнюк розповів про механізми державної підтримки в інноваційній сфері, про аспекти залучення міжнародних та вітчизняних інвесторів у проект, навів приклади вдалого та плідного інвестування та найперспективніші сфери залучення інвестиційної підтримки.
Також експерти дискутували про наявні в Державі джерела фінансування та як саме власникам проектів, підприємцям, керівникам державних та приватних установ та організацій залучити фінансування у довгостроковій перспективі.

Дискусія була дуже плідною, і підсумовуючи можна сказати, що ГРОШІ НА ФІНАНСУВАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ – Є!