у Києві відбулась конференція для інвесторів 42 Investment Summit.
2019-04-26
Голова правління ДІФКУ Володимир Ставнюк провів низку зустрічей у м. Пекін
2019-04-27

В офісі ГС Ліга оборонних підприємств України відбулася зустріч з представництвом KOTRA в Україні.

       Сьогодні, 26 квітня, в офісі ГС Лігаи оборонних підприємств України відбулася зустріч з представництвом KOTRA в Україні.
       У перемовинах взяли участь Генеральний директор Ліги оборонних підприємств України Олександр Ясинський, виконавчий директор Ліги Олег Брюшковський, радник голови правління ДІФКУ по організаційним питанням Яна Підлісна, генеральний директор представництва KOTRA в Україні Че Синг Ван, заступник директора організації Пак Те-хи та менеджер представництва KOTRA по маркетингу Цой Ханна.
       В ході зустрічі сторони презентували напрями своєї діяльності та обговорили можливості подальшої співпраці.
Як відомо, KOTRA є некомерційною організацією, створеною корейським урядом ще у 1962 році. Мета організації – сприяння розвитку торгівлі між Республікою Корея та іншими країнами. Для цього було створено потужну мережу закордонних представництв організації і на сьогодні їх нараховується 127 у 86 країнах світу.
Радник голови правління ДІФКУ по організаційним питанням Яна Підлісна підкреслила наявні можливості взаємовигідної співпраці між Лігою оборонних підприємств України та представництвом KOTRA в супроводі ДІФКУ та зазначила, що кількарічний досвід співпраці ДІФКУ з корейськими колегами дає змогу стверджувати про їх надійність.