Україна – Китай: ще один крок в реалізації спільної ініціативи “Один пояс – один шлях”
2019-04-25
у Києві відбулась конференція для інвесторів 42 Investment Summit.
2019-04-26

Відкриття конкурсу стартапів Проекту Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (UNIDO)

       Представник Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Яна Підлісна від імені голови правління ДІФКУ Володимира Ставнюка привітала організацію ЮНІДО з церимонією відкриття конкурсу стартапів Проекту Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (UNIDO) та Глобального Екологічного Фонду (GEF)/«Глобальна інноваційна програма чистих технологій для малих та середніх підприємств України».
Яна Підлісна зазначила, що фінансові інструменти Державної інноваційної фінансово-кредитної установи для інноваційних та інвестиційних проектів, а також експериментальний проект Фонд підтримки винаходів Мінекономрозвитку -це механізм який об'єднує всіх стейколдерів інноваційної екосистеми України забезпечуючи довгострокову перспективу! Платформа ДІФКУ є драйвером розвитку інноваційних інфраструктур надаючи їм синергії та активізує діяльність наявними програмами та проектами!
       Організатори оголосили старт Програми акселерації Проекту ЮНІДО/ГЕФ, умов участі у конкурсі стартапів, процедури подачі заявок, критеріїв їх оцінки та переваг участі у програмі. Захід відбувся через призму виставки-інсталяції «Видатні новатори України, які вразили світ».
       Нагадуємо Вам! Якщо Ви має за мету вразити світ подавайте заявку на участь у конкурсному відборі