ПОЛІТ за РЕКОРДОМ БпЛК «Raybird-3» компанії «Скаетон»
2019-09-05
Підписано Меморандум щодо створення Української Національної Цифрової Коаліції
2019-09-06

Відкрито новий офіс Kyiv Logistics School!

На запрошення партнерів Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Kyiv Logistics School, Янa Підлісна – начальник відділу комунікацій та стратегії розвитку брала участь в офіційному відкритті нового офісу Kyiv Logistics School!
Під час заходу Янa Підлісна привітала від імені голови правління ДІФКУ Володимира Ставнюка засновницю та директорку Kyiv Logistics School Віру Добачевську з відкриттям нового офісу, запевнивши в надійності та розвитку подальших стратегічних відносин разом з ДІФКУ. Яна Підлісна познайомила учасників заходу з фінансовими інструментами ДІФКУ підкресливши на важливості розвитку бізнес-процесів в Україні та розбудові подібних бізнес-офісів, оскільки саме злагоджені бізнес-процеси сприяють створенню та реалізації якісних інноваційних та інвестиційних проектів залученню інвестицій та формуванню сприятливого інвестиційного клімату в Україні. ДІФКУ показало свою результативність і є надійним партнером для розвитку українського бізнесу!
В неформальній атмосфері учасники заходу обговорили можливості для розвитку бізнесу разом з Державною інноваційною фінансово-кредитною установою!
Організаторами Kyiv Logistics School було презентовано в освітньому сезоні відкриті та корпоративні курси!
Відбулося знайомство з міжнародними партнерами з питань сертифікації CSCMP і APICS.
Діяльність Kyiv Logistics School націлена на рішення бізнес завдань учасника Школи, фокус під час навчання – це не просто інформування, а вбудовування необхідних бізнес навичок і розширення усвідомленості, а в результаті – підвищення продуктивності і ефективності учасників і рішення задач їх специфіки бізнесу.