А чи знаєте Ви? Що принцип дії ручки був запатентований 1888 року в США Джоном Лаудом
2019-05-10
Україна зацікавлена в іноземних інвестиціях у будівництво підприємств з виробництва картопляного крохмалю та його подальшого експорту на ринки Південно-Східної Азії.
2019-05-12

Відбулось засідання організаційного комітету Конкурсу інноваційних проектів в оборонній сфері

Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимир Ставнюк взяв участь у засіданні організаційного комітету Конкурсу інноваційних проектів в оборонній сфері, який проводиться за підтримки Державної інноваційної фінансово-кредитної установи, Державного концерну “Укроборонпром”, Воєнно-наукового управління Генерального штабу Збройних Сил України, Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних Сил України та військової техніки Збройних Сил України, Ліги оборонних підприємств України , КПІ ім. Ігоря Сікорського Інноваційного холдингу «Sikorsky Challenge». 
На засіданні було обговорено поточний стан підготовки щодо проведення фінальної частини I Конкурсу оборонних технологій Sikorsky Challenge.Метою Конкурсу є презентація проектів військового призначення перед представниками підприємств Укроборонпрому, вітчизняними та іноземними інвесторами.
Повідомляємо Вам, що конкурс обороних технологій Sikorsky Challenge відбудеться 14 – 15 травня 2019 р в рамках Фестивалю інноваційних проектів SikorskyChallenge –2019.
Запрошуємо на пітчинги авторів інноваційних проектів обцяємо що буде гаряче в центрі інноваційного підприємництва ( корпус 6 є, НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського)