ХТО ТАКІ БІЗНЕС-АНГЕЛИ
2020-01-22
Робоча зустріч з надзвичайним і повноважним послом України в КНР
2020-01-27

Відбулася зустріч щодо організаційних питань проведення форуму «Innovation market 2020»

Сьогодні у Державній інноваційній фінансово-кредитній установі відбулася зустріч щодо організаційних питань проведення форуму «Innovation market 2020», який відбудеться у листопаді 2020 року в Києві.

Іnnovation Market 2020 – це місце зустрічі для новаторів, винахідників, виробників та вендорів провідних інноваційних технологій, експертів в сфері інновацій, авторів startup проектів, представників бізнесу, інвестиційно-фінансових установ, консультантів у сфері захисту інтелектуальної власності. Форум проводиться у форматах виставкової зони та конференції. На виставковій зоні Іnnovation Market будуть продемонстровані інноваційні проекти, винаходи та розробки.

Форум проводиться згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 р. № 864-р Про проведення Міжнародного форуму “INNOVATION MARKET”.

Зустріч проводила заступник Голови правління ДІФКУ – Яна Підлісна. До обговорення долучилися учасники забезпечення організації та проведення зазначеного форуму: Анна Косач – топ менеджер з організації заходів та конференцій та Валерій Житинський – керівник сектору енергії Innovation market, а також у нараді взяли участь Роман Луков – начальник відділу комунікації та стратегії розвитку ДІФКУ та Микита Сверіда – студент КНУ ім. Тараса Шевченка, який наразі проходить практику в ДІФКУ.
На зустрічі обговорили важливі питання з організації та забезпечення якісного рівня майбутньої міжнародної події.
Було акцентовано увагу на важливості форуму та створення комфортних умов для всіх його учасників. Вкрай необхідно організувати форум відповідно до найвищих сучасних вимог проведення подібних заходів із залученням новітніх цифрових та медіа технологій (великі інформаційні екрани, букінг лайбрері (бібліотека), створенням зони нетворкінгу, лабораторії для зарядки мобільних пристроїв тощо). Обов’язковим моментом є забезпечення належної охорони майбутньої події, використовуючи рамки-металошукачі, персональні бейджі та QR-коди.

Нагадуємо Вам! ДІФКУ залучає іноземні та національні інвестиції для реалізації інноваційних та інвестиційних проектів.
Слідкуйте за новинами ДІФКУ!