Київ зайняв 92 місце в рейтингу «розумних» міст!
2020-01-14
Доходи загального фонду держбюджету ЗРОСЛИ на 5,5%
2020-01-15

Відбулась зустріч із власницею стартапу TerraLingua

Сьогодні 14/01/2020 у Державній інноваційній фінансово-кредитній установі відбулась зустріч заступниці Голови правління ДІФКУ Яни Підлісної із власницею стартапу TerraLingua Оксаною Безуглою

TerraLingua – інтелектуальний додаток для вивчення англійської мови та он-лайн знайомств – програма два в одному.
Адже проблема вивчення англійської мови є завжди актуальною, саме тому додаток, який поєднує в собі знайомство та спілкування англійською мовою примусить користувачів використовувати мову у повсякденному житті, навчати один одного, ділитися рекомендаціями, книжками чи фільмами для перегляду.

Основні цілі проєкту:
– вивчення іноземної мови через щоденне спілкування
– додаток для знайомства жінок та чоловіків
– інтелектуальний додаток
– зручний інтерфейс
– реклама партнерів – он-лайн та оф-лайн книжкові магазини.

Доречі, на сьогоднішній день у світі існує велика кількість популярних додатків для вивчення іноземної мови – одні із найпопулярніших на сьогоднішній день – LinguaLeo.У чому головні плюси? Програма підходить і дітям, і дорослим, на якому рівні англійської вони б не застрягли, а також є можливість створити особистий словник (слова в нього додаються з озвученням і транскрипцією).

Під час зустрічі із власницею проєкту Яна Підлісна презентувала основні аспекти діяльності Установи, механізми здійснення фінансової підтримки інноваційної діяльності суб’єктів господарювання різних форм власності та інвестиційні можливості ДІФКУ.

ДЕРЖАВА розвиває національні таланти та всебічно підтримує розвиток інтелектуального потенціалу та креативних індустрій України!

Щиро сподіваємось, що такий важливий освітній стартап як TerraLingua App буде мати плідний та ефективний розвиток!