Проведено зустріч з головою Chamber of Commerce Israel – Ukraine Evgeny Shulgin.
2019-05-20
Випуск Стартап школи НУБІП відбувся, а робота триває!
2019-05-21

Володимир Ставнюк на запрошення Торгово-промислової палати України взяв участь у ділової зустрічі Україна-Китай. 

Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимир Ставнюк на запрошення Торгово-промислової палати України / Ukrainian CCI взяв участь у ділової зустрічі Україна-Китай.

Під час зустрічі голова правління розповів про фінансові інструменти Установи, які надають можливість іноземному інвестору спільно з Державою Україна в особі ДІФКУ реалізувати українські інноваційні та інвестиційні проекти, стартапи.
Також Володимир Ставнюк підкреслив багатофункціональність та широкий спектр діяльності ДІФКУ наголосивши, що Установа
супроводжує інноваційні та інвестиційні проекти і програми, здійснює контроль за ефективною їх реалізацією і цільовим використанням суб’єктами інноваційної діяльності наданих Установою коштів; Установа бере участь у розробленні та здійсненні комплексу заходів організаційного, фінансового, економічного і правового характеру з метою забезпечення розвитку підприємництва, підтримки малого та середнього бізнесу в інноваційній діяльності.
За об’ємом товарообігу Україна є третьою країною-торговим партнером для КНР на теренах СНД (після РФ та Казахстану). В свою чергу, КНР є 2
найбільшим торговельним партнером України.
• За 2018 рік товарообіг України з Китаєм склав близько $9 млрд, що на $1,1
млрд більше, ніж за 2017 рік. Протягом 2018 року товарообіг зріс на 22,5%.
Негативне сальдо для України за цей період склало більше $3,8 млрд.