З Днем Молоді !
2019-07-01
Телевізійний канал СТБ: Володимир Ставнюк та Фонд підтримки винаходів Мінекономрозвитку.
2019-07-02

Безпечна робота в інформаційному просторі: SFII та DSTAR Lab ltd.

Співпраця України та Держави Ізраїль збагатить знання команд розробників та забезпечить інфраструктуру для подальшого розвитку інших проектів, забезпечить уряди країн надійними рішеннями.
1 липня 2019 року Володимир Ставнюк (Volodymyr Stavniuk) – Голова правління Державна інноваційна фінансово-кредитна установа провів зустріч з представниками компанії DSTAR Lab ltd– ізраїльська ініціатива з розробки сайтів в Україні. Бачення компанії – розвивати та надавати країнам-користувачам потужну інфраструктуру з найсучаснішою безпекою та наскрізним шифруванням, щоб дозволити підприємствам, організаціям та урядам безпечно працювати в інформаційному просторі.
Під час зустрічі було обговорено можливості співпраці між #ДІФКУ та компанією DSTAR Lab ltd щодо розробки та впровадження цілісного рішення для соціальних та фінансових потреб українців.
У зустрічі брали участь український економіст, юрист, громадський діяч, політик, народний депутат України VIII скликання депутат Украни – Юрій Бабій , начальник відділу комунікацій та стратегій розвитку ДІФКУ – Yana Pidlisna, заступник начальника відділу міжнародної діяльності ДІФКУ Andrew Vynnychuk.
Державна інноваційна фінансово-кредитна установа налагоджує співробітництво з міжнародними фінансовими організаціями, урядовими та неурядовими організаціями іноземних держав з питань залучення фінансових ресурсів в економіку України, реалізації спільних інноваційних та інвестиційних проектів і програм.