Український MEDTECH-СТАРТАП CARDIOMO отримав 95 000 євро від нідерландського акселератора
2019-12-10
ІННОВАЦІЙНІ РІШЕННЯ У АВІАКОСМІЧНІЙ СФЕРІ
2019-12-11

АЛЬТЕРНАТИВНА ЕНЕРГЕТИКА НА СХОДІ УКРАЇНИ

Державна інноваційна фінансово-кредитна установа активно працює над підтримкою інвестиційних проектів, які реалізовуються у регіонах та мають важливе загальнодержавне значення.

Зокрема, ДІФКУ долучилася до супроводу проекту будівництва комплексу з генерації відновлюваної енергетики (сонце та біогаз) загальною потужністю біля 170 МВт в Луганській області (м. Рубіжне) із використанням акумуляторних батарей, які дозволять додатково ще й балансувати перетоки місцевої енергомережі.

Загальний обсяг інвестицій в проекті становитиме від 160 до 200 млн євро.
Під час робочої зустрічі, яка відбулася в приміщенні Державної інноваційної фінансово-кредитної установи із керівництвом компанії та представником інвестора було обговорено поточний стан реалізації проекту, визначено пріоритетні напрямки спільної взаємодії у вирішенні нагальних питань та підписано спільний Меморандум про партнерство та співпрацю.

Важливо відмітити, що окрім комерційної вигоди, зазначений проект дає значну політичну та економічну підтримку для Луганської області та інвестиційного клімату в Україні загалом. Проект на офіційному рівні підтримується Урядом Канади та був розпочатий в рамках Меморандуму, підписаного між Канадською комерційною корпорацією (державною агенцією Уряду Канади), Луганською районною державною адміністрацією (ЛугОДА) та Міністерством тимчасово окупованих територій (MTOT).
На даний час досягнуто попередніх домовленостей з інвесторами про умови та принципи надання фінансування для реалізації першої фази проекту – будівництва СЕС загальною потужністю до 50 МВт в межах м. Рубіжне, Луганської області.