ІННОВАЦІЙНІ ІНСТИТУТИ УКРАЇНИ В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ ОФІСІ ООН
2019-10-10
НОВИНИ VIENNA CLEANTECH WEEK!
2019-10-10

АВСТРІЙСЬКІ СТАРТАПИ НАБИРАЮТЬ ОБЕРТИ!

У цьому році журнал Forbes визнав столицю Австрії – Відень найкращим місцем для створення стартапу – і для цього є вагомі причини
Одна із основних – це державне фінансування. Австрія має порівняно високу ставку податків і зборів і один із ключових напрямків використання податків – комплексна система фінансування та заходи підтримки стартапів та інноваційних проектів.
Одні із найбільших джерел фінансування в Австрії – Австрійське агентство сприяння дослідженням (FFG) та Austria Wirtschaftsservice GmbH (aws). Вони пропонують безповоротні гранти, гарантії та субсидовані позики.
За статистикою лише за минулий рік у національні стартапи було проінвестовано 238 мільйонів євро. В цілому було проведено 101 раунд фінансування на суму 250 000 євро ,а одинадцять найбільших раундів фінансування залучили близько 145 млн євро.
Кількість новостворених компаній в Австрії збільшилась у два рази – до 38 337   у 2019 році, а стартапи становлять понад 9% від загальної кількості новостворених компаній у Відні.
Також активну участь у розвитку та розбудові австрійської екосистеми приймають вітчизняні фірми з ризиковим капіталом, такі як Speedinvest та численні бізнес-ангели , надаючи фінансування та інвестуючи мільйони євро в капітали новостворених перспективних компаній
Деталі за посиланнями:
https://investinaustria.at/…/2019/03/startup-investments.php
https://investinaustria.at/en/startups/facts-and-figures.php